Wycieczka do Lublina

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Bańkowska   
piątek, 08 grudnia 2017 14:44

Dnia 29 listopada 2017 roku przez Szkołę Podstawową w Dębicy została zorganizowana wycieczka do Lublina. Po zbiórce uczestników i sprawdzeniu obecności wsiedliśmy do autokaru.

Podróż do Portu Lotniczego Lublin trwała nieco dłużej niż godzinę. Spotkaliśmy się z przewodnikiem, zapoznaliśmy się z nim i przeszliśmy do Terminalu Przylotów. Pan Tomek przez ponad pół godziny udzielał nam instrukcji zachowania pasażerów na lotnisku. Obejrzeliśmy odprawę bagażową
i dowiedzieliśmy się, co można zabrać ze sobą w rejs samolotowy. Kilka minut później byliśmy już
w kaplicy, w której podróżni mogą się pomodlić o szczęśliwy lot. W dalszej kolejności udaliśmy się na zewnątrz, aby oglądać lądowanie samolotu lecącego z Monachium do Lublina. Następnym punktem wycieczki była wizyta w Multikinie, tam obejrzeliśmy seans „Tarapaty”. Następnie udaliśmy się na obiad do pobliskiej restauracji. Oprócz urozmaiconego menu czekała również na nas rozrywka
w postaci różnych gier i zabaw. Nieco później przeszliśmy do Klubu Sportowego Masters, gdzie graliśmy w kręgle. Po godzinie rywalizacji byliśmy zmuszeni do powrotu do domu. Na placu szkolnym znaleźliśmy się kilka minut po godzinie 18.

Zorganizowana przez szkołę wycieczka podobała nam się, bo nauczyliśmy się grać w kręgle. Ponadto dowiedzieliśmy się, jak zachowywać się na lotnisku. Wiele wrażeń dostarczył nam seans w kinie – piękna opowieść o przyjaźni nastolatków. Dobrze tak od czasu do czasu pouczyć się w innym miejscu niż szkoła.

Dziękujemy Paniom: Mieczysławie Kaznowskiej, Bożenie Bańkowskiej i Teresie Misztal za te niecodzienne zajęcia edukacyjne i wychowawcze.

Oliwia Kowalczyk – uczennica klasy VPoprawiony ( piątek, 08 grudnia 2017 14:59 )
 
free pokereverest poker revie

Sondy

Nasza nowa strona jest?