Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Andrzejki 2022

Nietuzinkowa grupa uczniów naszej szkoły sprawiła, że dzień 24 listopada był pełen radości i wspaniałej zabawy. Wystarczyły wskazówki i drobne podpowiedzi, żeby młodzież w swoje ręce wzięła organizację imprezy andrzejkowej 2022..

 

Prace rozpoczęły się od przygotowania właściwej muzyki. Operatorzy sprzętu grającego: Kacper Siwek i Filip Jankiewicz stanęli na wysokości zadania. Obsługa muzyczna przebiegała bez zakłóceń, zgodnie z oczekiwaniami bawiących się uczestników. Brawo!

 

Wielkim wyzwaniem było opanowanie układów tanecznych i ich prezentacja w czasie imprezy. Dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I – III bacznie obserwowały umiejętności starszaków i z radością uczyły się pląsów, zabaw, integrując się ze szkolnym środowiskiem . I o to właśnie chodziło! Pochwała za tę część imprezy należy się: Julce Czeladka, Zuzi Makos, Oli Zastawnej i Mai Siwek.  Do roztańczonych instruktorek ochoczo dołączali pozostali uczestnicy zabawy.

 

We wcześniej wymienionych działaniach oraz w organizacji wróżb uczestniczyły również dziewczęta: Ania Czeladka, Zuzia Bober, Oliwka Kusyk. One też nadzorowały wystrój sali tanecznej i dbały o właściwy przebieg imprezy. Wszystkie spisały się wzorowo!

 

Gratulujemy wychowawcom klasy V, VI i VII takich kreatywnych i odpowiedzialnych uczniów.

 

Niedaleka przyszłość z pewnością przyniesie szansę zaistnienia pozostałej części młodzieży.

 

Rodzicom Zuzi Bober dziękujemy za akcent kulinarny – zamówienie i dowóz pizzy.

Mieczysława Kaznowska

Data dodania: 2022-11-28 18:36:04
Data edycji: 2022-12-06 19:39:23
Ilość wyświetleń: 352

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej