Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Charytatywny kiermasz wielkanocny

„Człowiek jest wspaniałą istotą,
 nie z powodu dóbr, które posiada,
ale jego czynów.
Nie ważne to co się ma,
lecz to czym dzieli się z innymi”.

Święty Jan Paweł II

Święta Wielkiej Nocy to czas zadumy, dobroci, radości z budzącej się wiosny;  to również czas robienia zakupów, porządkowania i dekorowania naszych mieszkań. W celu utrwalenia tradycji i zwyczajów wielkanocnych w naszej szkole po raz kolejny zorganizowaliśmy Charytatywny Kiermasz Wielkanocny.

 

Na kiermaszu królowały jajeczka wielkanocne, kurczaczki, baranki, palmy czy wykonane różnymi technikami stroiki świąteczne. Nie  były to ozdoby typowe, takie jakie można kupić w sklepie, ale jedyne, niepowtarzalne, ręcznie wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli prace.

 

Kolorowe ozdoby od rana przykuwały uwagę dzieci i uczniów, by w oka mgnieniu stać się ich własnością. Zainteresowanie kiermaszem i jednoczesna chęć wsparcia naszej akcji charytatywnej przerosła nasze wyobrażenia! W krótkim czasie udało nam się zebrać kwotę 502 zł, którą przekażemy na pomoc Ukrainie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli naszą akcję: uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy wykonali przepiękne prace i przekazali je na kiermasz oraz osobom, które dokonały zakupu przygotowanych prac.  

Małgorzata Żelazna

Data dodania: 2022-04-10 20:37:13
Data edycji: 2022-04-10 21:02:14
Ilość wyświetleń: 343

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej