Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

''Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć''

                                                                                                                      Dębica, dnia 25 czerwca 2021r.

 

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”-

                                                                                                           Janusz Korczak

 

Zakończenie roku szkolnego to szczególnie ważny i pełen emocji moment dla uczniów klasy ósmej, którzy stają się absolwentami. Uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów odbyła się w obecności grona pedagogicznego, księdza Michała, rodziców oraz uczniów klasy VII.  Dziewczęta i chłopcy z klasy ósmej przygotowali część artystyczną, na którą złożyły się wiersze, piosenki i prezentacja przedstawiająca ich rozwój od wczesnego dzieciństwa po dzień dzisiejszy. Poprzez przygotowany program artystyczny uczniowie starali się wyrazić swoją wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania,  nauczania, za serce i cierpliwość.

 

Następnie Pani Dyrektor Anna Dziubak i wychowawczyni klasy Teresa Misztal wręczyły uczniom świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody, dyplomy, pochwały. Rodzice wyróżniających się uczennic otrzymali listy gratulacyjne. Na koniec tej części Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu wskazała na osiągnięcia uczniów, widoczne w wysokich średnich ocen i udziale w różnorodnych konkursach oraz zaangażowaniu w życie szkoły. Nawiązując do motta uroczystości Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za wkład pracy włożony w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży, a absolwentom życzyła przyjęcia do upragnionych szkół średnich, owocnych sukcesów w dalszej edukacji oraz bezpiecznego wypoczynku.

 

Ostatnim akcentem uroczystości było zabranie głosu przez uczniów klasy VII, którzy obdarowali absolwentów mądrym i dobrym słowem oraz słodkimi upominkami.

 

Uczniowie pozostałych klas o wyznaczonej godzinie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa, spotkali się z wychowawcami, od których odebrali świadectwa promocyjne, nagrody i dyplomy.

                                                                                                                   Teresa Misztal

Data dodania: 2021-06-30 15:40:20
Data edycji: 2021-06-30 20:25:55
Ilość wyświetleń: 2165

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej