Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Hospicjum św. Anny w Lubartowie czeka na pomoc

W naszej szkole pomaganie potrzebującym zawsze jest na pierwszym planie działań samorządowych. Zainteresowanie trudną sytuacją innych  i niesienie wsparcia to przecież najbardziej sprawdzony sposób kształtowania wrażliwości młodych ludzi.

 

Dotarły do nas smutne wieści dotyczące przyszłości Hospicjum w Lubartowie, dlatego kiermasz wielkanocny kolejny raz dedykowaliśmy właśnie tej instytucji. Nie chcemy tylko ubolewać nad faktem, że takie miejsca są pozostawione bez oczywistej opieki, więc działamy!

 

Sadzonki roślin ogrodowych, kwiaty doniczkowe, ozdoby świąteczne szybko znalazły nowych właścicieli i udało się nam zebrać 762 zł.

 

Bijemy rekordy w pomaganiu dzięki aktywności rodziców, wychowawców i uczniów. Na szczególne wyróżnienie zasługują dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy młodsze. Z serca dziękujemy.

 

Do powodzenia akcji zorganizowanej dnia 5 kwietnia 2023 r. bezpośrednio przyczynili się Adrian Kowalczyk, Przemysław Misztal, Gabriel Kusyk, Maja Siwek oraz Panie: Małgorzata Żelazna, Barbara Rola, Teresa Misztal. Bardzo dziękujemy również Pani Dyrektor Annie Dziubak za osobiste zaangażowanie w przedsięwzięcie.

Mieczysława Kaznowska

Data dodania: 2023-04-17 16:07:10
Data edycji: 2023-04-18 20:02:34
Ilość wyświetleń: 232

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej