Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Kolejny rok szkolny rozpoczęty!

Dnia 1 września 2022 r. w Szkole Podstawowej w Dębicy uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2022/2023. Dyrektor Pani Anna Dziubak przedstawiła informacje dotyczące spraw organizacyjnych, wcześniej minutą ciszy uczczono pamięć Polaków poległych w walce o wolność ojczyzny w czasie II wojny światowej.

 

W dalszej części wydarzenia Pani Izabela Krawczyk zapoznała zebranych z realizowanym w szkole programem Mega Misja, który ma na celu podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji uczniów klas młodszych oraz zapoznanie ich z zasadami bezpiecznego oraz pożytecznego korzystania z Internetu. Nauczycielka zachęcała do wzięcia udziału w tej nowoczesnej formie edukacji.

 

W celu przypomnienia młodzieży o możliwości zostania wolontariuszem Pani Mieczysława Kaznowska omówiła zasadność i celowość organizowanych w szkole licznych akcji charytatywnych. Opiekun Samorządu Uczniowskiego podkreśliła, że postawy otwartości wobec potrzeb drugiego człowieka mają wartość etyczną, ale przynoszą też wymierne korzyści, a wolontariat jest najlepszą szkołą wychowania i doskonałą formą rozwoju młodego człowieka.

 

Spotkania uczniów z wychowawcami zakończyły dzisiejszą uroczystość.

 

Data dodania: 2022-09-03 18:23:32
Data edycji: 2022-09-03 18:55:00
Ilość wyświetleń: 410

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej