Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

''MegaMisja w naszej szkole''

MegaMisja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych. Może być realizowany w ramach zajęć lub na świetlicy szkolnej. Aby dostosować się do potrzeb dzieci, wyzwania oparte są na mechanizmie gry edukacyjnej. Pojawiają się w niej animowani bohaterowie, którzy mają mnóstwo pytań i kłopot z pewnym cyfrowym wynalazkiem.

Dzieci, pracując w grupie, podejmują kolejne zadania w MegaMisji, zdobywają punkty i nagrody pomocne w realizacji zajęć, w tym: sprzęt multimedialny, książki, materiały plastyczne, i inne atrakcyjne rzeczy, które wzbogacą wyposażenie placówki.

 

Mamy przyjemność poinformować, że spośród ponad tysiąca placówek z całej Polski nasza szkoła została zakwalifikowana do programu. Uczniowie klas I-III będą mieli okazję do zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu technologii informacyjnej czy bezpiecznego korzystania z Internetu.

 

Poniżej prezentujemy film zgłoszeniowy, który był warunkiem zgłoszenia do programu i już nie możemy doczekać się, jakie misje będziemy realizować, aby umieć bezpiecznie i efektywnie korzystać z technologii.

 

Izabela Krawczyk

 

 

Data dodania: 2022-09-07 18:02:18
Data edycji: 2022-09-07 18:24:37
Ilość wyświetleń: 408

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej