Reset
Reset

Sukcesy sportowe naszych uczniów

1. Powiatowe Biegi Przełajowe.

W dniu 23 wrzeÅ›nia 2024 r. w Lubartowie odbyÅ‚y siÄ™ PrzeÅ‚ajowe Biegi Indywidualne i drużynowe w ramach Igrzysk MÅ‚odzieży Szkolnej  i Igrzysk Dzieci. W tych zawodach uczestniczyÅ‚o kilkaset uczniów z powiatu lubartowskiego.

Uczniowie naszej szkoły wystąpili w tych zawodach po raz pierwszy od kilku lat i osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Uczennica klasy VII Nikola Bober w biegu przeÅ‚ajowym klas VII-VIII zajęła znakomite 2 miejsce i awansowaÅ‚a do FinaÅ‚u Rejonowego    w Rykach. W biegu braÅ‚o udziaÅ‚ ok. 100 zawodniczek.

Uczennice klas V-VI zajęły 5 miejsce w klasyfikacji szkóÅ‚ podstawowych na 13 zespoÅ‚ów.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i  Å¼yczymy dalszych sukcesów na sportowych stadionach i boiskach.

1. Turniej piłki nożnej dziewcząt "Z orlika na stadion".

W dniu 8 października 2024 r. w Ostrowie Lubelskim odbyÅ‚y siÄ™ eliminacje do ogólnopolskiego turnieju piÅ‚ki nożnej "Z orlika na stadion" w kat. dziewczÄ…t z rocznika 2011.

BraÅ‚y w nim udziaÅ‚ 4 zespoÅ‚y: Ostrów Lubelski, Ostrówek, Rozkopaczew i DÄ™bica.

Nasze dziewczęta w składzie: Maja Wachnik, Oliwia Stelmach, Julia Kusyk, Nikola Bober, Zuzanna Piecak, Wiktoria Wachnik, Dominika Bober, Julia Czeladka, Zuzanna Makos i Aleksandra Zastawna zajęły I miejsce i awansowały do finału powiatowego tego turnieju.

Nasz zespól uzyskaÅ‚ nastÄ™pujÄ…ce wyniki.

SP DÄ™bica - SP Ostrówek 2:1

SP Dębica - SP Rozkopaczew 1:1

SP DÄ™bica - SP Ostrów Lubelski 3:0

Najwięcej bramek w turnieju zdobyła Zuzanna Piecak z wynikiem 4 bramek.