Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wycieczka przedszkolaków do Magicznych Ogrodów

            Dnia 19 czerwca 2026 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych 3–4-latków oraz 5–6-latków uczestniczyły w wycieczce do Magicznych Ogrodów – niezwykłego parku tematycznego, który przeniósł naszych przedszkolaków do świata baśni, przygód i niezapomnianych wrażeń.

            Podczas pobytu dzieci miały okazję zwiedzać bajkowe krainy, korzystać z licznych atrakcji, placów zabaw, zjeżdżalni i mostów oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również spotkań z baśniowymi postaciami, które dostarczyły najmłodszym wielu radości i pozytywnych emocji.

            Wycieczka była doskonałą okazją do integracji dzieci, rozwijania samodzielności, kształtowania umiejętności współpracy oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wspólnych wyjazdów. Uśmiechy na twarzach przedszkolaków oraz ich entuzjazm były najlepszym dowodem na to, że był to dzień pełen wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wspomnień.

            To była wyjątkowa przygoda, która na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

                                                                                                                                                                                 Monika Pawełczak

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 21:47:16
Data edycji: 2026-06-22 21:54:17
Ilość wyświetleń: 34

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej